Hotel Vyškov Selský dvůr

Selský dvůr je dnes vyhledávaným ubytovacím zařízením ve Vyškově! Po celé 3 roky provozu dochází ke zlepšování kvality poskytovaných služeb v oblasti ubytovací i gastronomické. Předností je tiché a příjemné noční prostředí, ve kterém budete spát lépe než-li doma!

Součásně provozovaný Dinopark Vyškov láká neustále velký počet návštěvníků, kteří vyžadují kvalitní a cenově příznivou nabídku. Na začátku roku 2009 byla dokončena přístavba hotelu, která zvýšila kapacity ubytování a kvalitu ubytovacích služeb.

5 nových pokojů, sauna s vířivkou USSPA, Bowling a Pizzerie jsou lákadly, které vám zpříjemní rodinnou dovolenou, pracovní cestu, firemní večírek či soukromou oslavu narozenin. Novomanželské apartmá je jistě důstojným místem nejen pro svatební noc každého šťastného páru...

Ubytovací kapacita hotelu Selský dvůr
Hotel Selský dvůr nabízí ubytování v 18 dvojlůžkových pokojích a v 1 pokoji se třemi lůžky, který je uzpůsoben pro imobilní hosty (sociální zařízení s vanou). Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení, TV, telefon a připojení na internet (v ceně pokoje). Celková kapacita je 39 lůžek + případné přistýlky pro případ větších zájezdů. Pokoje jsou podkrovní i klasické a vybrat si v případě volných kapacit můžete mezi orientací na severní či jižní stranu. Čisté pokoje a koupelny, kvalitní matrace, internet.

Vyškov Hotel Selský dvůr služby
Součástí hotelu je restaurace s vynikající kuchyní. V hotelu Selský dvůr je možnost pořádání nejrůznějších firemních či soukromých akcí (svatby, promoce, slavnostní rauty, školení, kurzy, atd.) v prostorném salonku s kapacitou cca 60 míst. Do výbavy salonku patří: dataprojektor, flipchart, audiotechnika. Využít lze i terasu vybavenou samostatným barem s výhledem na přilehlé dětské hřiště a 3 samostatné výběhy pro zvířata ZOO Vyškov.

Hotel Selský dvůr bowling a pizzerie
Nový, moderní a stylově provedený BOWLING v Selském dvoře je úžasným místem pro vaši zábavu! Společně je otevřená i nová "interiér-pizzerie"! Přímo před Vámi připraví skvělou pizzu. Stylový nábytek včetně grafických tapet tvoří úžasnou scenérii, ve které je radost posedět..

Selský dvůr ve Vyškově hotel Wellness
Nový Wellness provoz slouží nejen ubytovaným hostům. Příjemné a útulné zařízení s veškerým komfortem, vířivka a klasická suchá finská sauna pro 8 osob, samoobslužný minibar a možnost zapůjčení prostěradla (zdarma) nebo ostatních věcí jako osuška (30,-/ks), vonný olej do sauny, ...

Dovolená na Moravě Hotel Selský dvůr okolí
Vyškovsko ohraničuje na západě Moravský kras, z jihozápadní strany slavkovské bojiště a severovýchodně přechází v úrodnou Hanáckou nížinu. Díky kulturnímu bohatství, přírodním půvabům a pestré nabídce aktivit nejrůznějšího zaměření patří Vyškovsko k významným turistickým oblastem jižní Moravy. Pěšky i na kole vás turistické cesty zavedou do míst jako Drahanská vrchovina, Ivanovická brána, Melicko, Rakovec a Větrník.

Hotel Vyškov Selský dvůr - Služba na recepci je 24 hodinHotel Vyškov Selský dvůr - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Vyškov Selský dvůr -  je k dispozici připojení na internetHotel Vyškov Selský dvůr -  je k dispozici letní terasaHotel Vyškov Selský dvůr - K hotelu přísluší parkovištěHotel Vyškov Selský dvůr - disponuje restauracíHotel Vyškov Selský dvůr - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Vyškov Selský dvůr - přijímá kreditní karty VISAHotel Vyškov Selský dvůr - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Vyškov Selský dvůr - přijímá kreditní karty JCBHotel Vyškov Selský dvůr - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Vyškov Selský dvůr - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Vyškov Selský dvůr - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Vyškov Selský dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Vyškov Selský dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Vyškov Selský dvůr - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Selský dvůr, Cukrovarská 480
Vyškov 68201 Česká Republika
Hotel-Vyskov-Selsky-dvur@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Selský dvůr ubytování Vyškov Aktuální počasí mlha

Doporučte tyto stránky: